fbpx

Takmičenje iz ”Projekt građanin”

U Srednjoj stručnoj školi završeno školsko takmičenje iz “Projekt građanin”

Danas je završeno školsko takmičenje, odnosno praktični dio CIVITAS-ovog “Projekt građanin”. U projektu su učestvovala dva odjeljenja trećeg razreda. Takmičarske ekipe predstavile su se temama: 3a – Kocka, zabava ili ovisnost
3b – Sigurnost mladih na internetu.


Pobjednica je ekipa 3b u sastavu: Mejrema Terzić, Sara Adžemović, Amra Vunić, Admira Hadžić, Luka Dadić, Adis Kovač, Amila Alić i Almira Avdić. Obe ekipe su pokazale zavidan nivo poznavanja problema kojima su se bavili, ali i izuzetnu kreativnost u izradi portofolija, te vještine uspješnog istraživanja, analize i prezentiranja. Jedan od ciljeva takmičenja bio je odabrati najbolji rad.

Taj zadatak imao je žiri kojo si činili:

  • Alma Bećirović, pedagog
  • Mahmud Al – Zawhare, profesor
  • Namir Haračić, profesor. 

Pobjednička ekipa učestvuje na općinskom takmičenju krajem mjeseca marta

U Srednjoj stručnoj školi završeno školsko takmičenje iz "Projekt građanin"Danas je završeno školsko takmičenje,…

Objavljuje Civitas SBKUtorak, 10. ožujka 2020.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *