fbpx

Projekcija filma ”Sin”

Da su učenici Srednje stručne škole, Bugojno, ljubitelji sedme umjetnosti pokazuje i njihova velika zainteresovanost da prisustvuju projekciji filma ” Sin “. Tako su danas ( njih 110 ) 4.III 2020.godine u pratnji predmetnih nastavnika Sanele Topčić i Suvade Zahirović u prostorijama KSC-a uživali u glumačkim sposobnostima : Dine Bajrovića, Snežane Bogdanović, Emira Hadžihafizbegovića, Hamze Ajdinovića, Jasne Ornele Bery i mnogih drugih. Planirano je još jedno gledanje pomenute projekcije i sutra, 5.III 2020.godine sa istim brojem učenika u predviđenom terminu 10:00 sati.

Da su učenici Srednje stručne škole, Bugojno, ljubitelji sedme umjetnosti pokazuje i njihova velika zainteresovanost da…

Objavljuje Srednja Stručna Škola BugojnoSrijeda, 4. ožujka 2020.

 

 

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *