fbpx

Aktivnost planirana GPR­-om za školsku 2020./2021.godinu danas, 24.IX.2020.godine počela je sa svojom realizacijom. Naime,planirana su jednomjesečna predavanja na temu:,,Čuvajmo naše zdravlje“ i ,,Upoznajmo svoje tijelo“.

Ista će učenicima i uposlenicima SSŠ Bugojno plasirati uposlenici, ljekari naših zdravstvenih ustanova.

Obzirom na trenutnu zdravstvenu situaciju naša prva gošća bila je uvažena doktorica Sutka Ćatić.Doktorica Ćatić je govorila o pandemiji,korona virusu,načinu njegova prenošenja,kao i suzbijanje i prevencija istog.

Prisutni učenici bili su oduševljeni izlaganjem doktorice Ćatić i pažljivo su slušali i pratili

.Izražavamo žaljenje što predavanju nije (iz bezbjednosnih razloga)mogao prisustovati veći broj učenika.

Još jednom se zahvaljujemo doktorici Ćatić na izdvojenom vremenu i odličnom izlaganju.

                                             Uposlenici i učenici SSŠ Bugojno

By admin