fbpx

U Srednjoj stručnoj školi završeno školsko takmičenje iz “Projekt građanin”

Danas je završeno školsko takmičenje, odnosno praktični dio CIVITAS-ovog “Projekt građanin”. U projektu su učestvovala dva odjeljenja trećeg razreda. Takmičarske ekipe predstavile su se temama: 3a – Kocka, zabava ili ovisnost
3b – Sigurnost mladih na internetu.


Pobjednica je ekipa 3b u sastavu: Mejrema Terzić, Sara Adžemović, Amra Vunić, Admira Hadžić, Luka Dadić, Adis Kovač, Amila Alić i Almira Avdić. Obe ekipe su pokazale zavidan nivo poznavanja problema kojima su se bavili, ali i izuzetnu kreativnost u izradi portofolija, te vještine uspješnog istraživanja, analize i prezentiranja. Jedan od ciljeva takmičenja bio je odabrati najbolji rad.

Taj zadatak imao je žiri kojo si činili:

  • Alma Bećirović, pedagog
  • Mahmud Al – Zawhare, profesor
  • Namir Haračić, profesor. 

Pobjednička ekipa učestvuje na općinskom takmičenju krajem mjeseca marta

https://www.facebook.com/civitasSBK/posts/2777925218995677

By admin